Perlové náušnice

 

Zlaté náušnice MATEA s pravou tahitskou perlou    BP-1575 MATEA  Cena 22 900 Kč

Tyto náušnice  s pravou tahitskou perlou zasazený do čtrnáctikarátového žlutého zlata uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Ruční práce dodává náušnicím dokonalost a eleganci. K soupravě v dárkovém balení přikládáme certifikát České gemologické laboratoře. K náušnicím lze dokoupit i stejný přívěšek.

Stejná velikost perel - 10mm, (+-0,3 mm), barva- duhová světlá (rainbow), lesk- A=(AAA), povrch-A=(AAA), tvar- dokonale kulatý.

Žluté zlato-14k 585/1000, váha 1,1 g,

zlaté naušnice matea s pravou tahitskou perlou

Zlaté náušnice SOFII z pravých tahitských perel zdobené brilianty   BP-1572 SOFII  Cena 36 900 Kč

Exkluzivní kolekce zlatých náušnic s tahitskými perlami, které jsou zasazené do čtrnáctikarátového žlutého zlata. Každou z náušnic tohoto výjimečného šperku zdobí osm briliantů. Kolekce je vyrobena  ručně. Tímto je originální. Šperk  můžete nosit nejen k výjimečným příležitostem. K setu lze zakoupit přívěšek (stejná velikost a barva perly). K soupravě v dárkovém balení přikládáme certifikát České gemologické laboratoře.

Velikost perel - 11mm, (+-0,2mm), barva- duhová světlá (rainbow), lesk- A=(AAA), povrch-A=(AAA),  tvar- dokonale kulatý

Žluté zlato-14k 585/1000

Drahokamy Brus-briliant, váha-16x 1.0 =0.07ct, čistota-SI1, barva-G

zlaté naušnice sofii z pravych tahitskych perel zdobene brilianty

Poznámka

Správnost značení pravých tahitských perel nejvyšší kvality je A, avšak marketing v Evropě a USA používá označení  AAA . (viz text vlastnosti perel)

 

Jedná se o nejstarší způsob modifikace lidského těla. Od prvních zmínek o nošení náušnic, které pocházejí ze staré Persie, prošly tyto šperky velkým vývojem. Mnoho žen a také mužů absolvuje bolestivé propíchnutí uší, aby nebyli ochuzeni o možnost ozdobit se unikátním módním šperkem, kterým vyjádří svou individualitu či identitu. V případě náušnic bychom měli pečlivě vybírat kov, ze kterého jsou vyrobeny, ať předejdeme alergické reakci. Důležité je také zvolit vhodnou velikost, aby náušnice příliš nepřekážely a v neposlední řadě se soustředit na druhy zapínání (dámský patent, africký háček, puzetové zapínání, zapínání na šroubek).

žena luxusní naušnice a perlový nahrdelník