Přívěsek s perlou

Je-libo ozdobit si nevýrazný řetízek či náušnice? Stačí si jen vybrat z množství perlových přívěsku různých tvarů, velikostí, materiálů a provedení. Extravagantní či decentní a jemné, zdobené perlami, to vše bude dokonalým podtržením vašeho osobního stylu, které tyto malé šperky dokážou.

Přívěšek MAHINI s tahitskou černou  perlou  ve zlatě

BP-1574 MAHINI  Cena 12 900 Kč

Velice elegantní přívěšek s pravou tahitskou perlou ručně zasazenou do čtrnáctikarátového  žlutého zlata. Tento jednoduchý šperk má své nevšední kouzlo a originalitu.K soupravě v dárkovém balení přikládáme certifikát České gemologické laboratoře. K přívěšku můžete zakoupit také set náušnic stejné velikosti a barvy.

Velikost perel - 10mm, (+-0,2 mm), barva- duhová světlá (rainbow), lesk- A=(AAA), povrch-A=(AAA), tvar- dokonale kulatý

Žluté zlato-14k 585/1000, váha 0,8 g,

zlaté náušnice matea s pravou tahitskou perlou

Zlatý přívěšek TAIHI  ozdoben  brilianty   BP-1573 TAIHI  Cena 19 900 Kč

Dokonalý přívěšek s pravou tahitskou perlou a osmi brilianty jsou zasazeny do čtrnáctikarátového žlutého zlata. Tento přívěšek je vyroben ručně s nejvyšší pečlivosti a vysokou kvalitou. Šperkový přívěšek dokonale zvýrazní vaši jedinečnost. K soupravě v dárkovém balení přikládáme certifikát České gemologické laboratoře. K přívěšku lze dokoupit stejné náušnice s brilianty.

Stejná velikost perel - 11mm, (+-0,2mm),  barva- duhová světlá (rainbow), lesk- A=(AAA), povrch-A=(AAA), tvar- dokonale kulatý

Žluté zlato-14k 585/1000, váha 1,2 g,

Drahokamy-brus-briliant, váha 8x1.0=0.035ct, čistota SI1, barva G.

zlaté náušnice sofii z pravych tahitskych perel zdobene brilianty

Poznámka

Správnost značení pravých tahitských perel nejvyšší kvality je A, avšak marketing v Evropě a USA používá označení  AAA . (viz text vlastnosti perel)